String hyllsystem

String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem
String hyllsystem

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, "String" 24 delar, 1950-tal, hyllsystem, mahogny, 5 hyllor 30x78, 3 hyllor 20x78, 5 hyllor 39x20, 4 hyllor 30x20 1 hyllplan med låda, 7 gavlar, flertalet etikettmärkta

Smärre slitage, gavlar i två nyanser, enstaka hyllplan med bubblor i fanér

823378

2020-10-14