Toalettbord Karl Johan 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOALETTBORD med spegel, Karl Johan, mahognyfaner, delvis bemålat, höjd ca 143, 88x41 cm

Senare bemålning, fanerskador, senare beslag

823381

2020-10-13