Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOALETTBORD med spegel, Karl Johan, mahognyfaner, delvis bemålat, höjd ca 143, 88x41 cm
Senare bemålning, fanerskador, senare beslag
823381
2020-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här