Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FLORENCE KNOLL, soffa, beige alcantara, kromad benställning, 2000-tal, bredd 230, ca djup 82, sitthöjd ca 43 cm
Minimalt slitage, en knapp i sitsdyna saknas
823382
2020-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här