Soffa Knoll

Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll
Soffa Knoll

Klubbat för:

18 000 SEK

10 000 SEK

FLORENCE KNOLL, soffa, beige alcantara, kromad benställning, 2000-tal, bredd 230, ca djup 82, sitthöjd ca 43 cm

Minimalt slitage, en knapp i sitsdyna saknas

823382

2020-10-13