Glovlampa 1900-talets mitt
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GOLVLAMPA, JH armatur,1900-talets mitt, stomme i lackerad metall, teak samt mässing, med hylla, två ljusarmar, höjd ca 140 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage, metallring vid fot lös
823383
2020-10-13