Glovlampa 1900-talets mitt

Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt
Glovlampa 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, JH armatur,1900-talets mitt, stomme i lackerad metall, teak samt mässing, med hylla, två ljusarmar, höjd ca 140 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, bruksslitage, metallring vid fot lös

823383

2020-10-13