Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TABURETT, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålad stomme, stoppad sits klädd i textil "Elefant Röd" från Svenskt Tenn, sitthöjd ca 45, 45x36 cm
Bruksslitage, fläckar på tyg
823385
2020-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här