Taburett gustaviansk stil

Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil
Taburett gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TABURETT, gustaviansk stil, 1900-tal, bemålad stomme, stoppad sits klädd i textil "Elefant Röd" från Svenskt Tenn, sitthöjd ca 45, 45x36 cm

Bruksslitage, fläckar på tyg

823385

2020-10-13