Persiska gouacher

Persiska gouacher
Persiska gouacher
Persiska gouacher
Persiska gouacher

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Persien, 1800/1900-tal), (2), Figurscener, gouache på papper, ca 28x16 vardera cm, enligt uppgift inköpta i Iran på 1950-talet

823387

2020-10-11