Urna brons Kina

Urna brons Kina
Urna brons Kina
Urna brons Kina
Urna brons Kina
Urna brons Kina
Urna brons Kina
Urna brons Kina
Urna brons Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

URNA, brons, Kina, 1900-tal, höjd 24 cm, märkt

Smärre slitage

823409

2020-10-13