Korg

Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg
Korg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORG med LOCK, märkt Unica, AB Tidan Mariestad, 1900-talets första hälft/mitt, höjd ca 70 cm och diam ca 42 cm

Smärre slitage

823438

2020-10-11