Takplafond 1930-tal

Takplafond 1930-tal
Takplafond 1930-tal
Takplafond 1930-tal
Takplafond 1930-tal
Takplafond 1930-tal
Takplafond 1930-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKPLAFOND, 1930-tal, delvis frostat glas med dekor av stiliserade blomster, elektrifierad med 2 ljuskällor, diameter ca 60, höjd ca 31 cm

Smärre nagg, SAV garanterar inte funktionen

823439

2020-10-14