Stålkastare Dramaten

Stålkastare Dramaten
Stålkastare Dramaten
Stålkastare Dramaten
Stålkastare Dramaten
Stålkastare Dramaten
Stålkastare Dramaten
Stålkastare Dramaten
Stålkastare Dramaten

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

STRAND ELECTRIC, strålkastare, 2 st, sk ljuskannor, 1900-talets första hälft, grålackerade, etikettmärkning, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Kungliga Dramatiska Teatern

Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

823440

2020-10-11