Stålkastare Dramaten
Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
STRAND ELECTRIC, strålkastare, 2 st, sk ljuskannor, 1900-talets första hälft, grålackerade, etikettmärkning, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Kungliga Dramatiska Teatern
Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
823440
2020-10-11