Bordslampa ABO Randers

Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers
Bordslampa ABO Randers

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BORDSLAMPA, ABO Randers, Danmark, 1960/70-tal, krom, höj och sänkbar, maxhöjd 54 cm

Smärre slitage

823451

2020-10-11