Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SLAGBORD, allmoge, 17/1800-tal, diam 112, höjd 70 cm
Smärre slitage
823456
2020-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här