Karl Abel Skeppsholmen

Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen
Karl Abel Skeppsholmen

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL ABEL (född 1891-****): Stockholmsmotiv mot Skeppsholmen, signerad Karl Abel, olja på pannå, 42x58 cm

823459

2020-10-11