Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
JAVIER MARISCAL, fåtölj, "Hotel 21", Moroso, formgiven 1995, helstoppad fåtölj med textilklädsel, etikettmärkt,
sitthöjd 40, bredd 68 cm
Klädsel med slitage och skador
823469
2020-10-11