Javier Mariscal fåtölj "Hotel 21"

Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj
Javier Mariscal fåtölj

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

JAVIER MARISCAL, fåtölj, "Hotel 21", Moroso, formgiven 1995, helstoppad fåtölj med textilklädsel, etikettmärkt,
sitthöjd 40, bredd 68 cm

Klädsel med slitage och skador

823469

2020-10-11