Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): (2) Motiv från Kaknästornet och Söder Mälarstrand Stockholm, signerade, numrerad 248/300 resp 257/300, färglitografier, bildmått ca 40x57 cm
823478
2020-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här