Stig Claesson litografier, 2 st

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): (2) Motiv från Kaknästornet och Söder Mälarstrand Stockholm, signerade, numrerad 248/300 resp 257/300, färglitografier, bildmått ca 40x57 cm

823478

2020-10-13