Pye Engström relieff brons

Pye Engström relieff brons
Pye Engström relieff brons
Pye Engström relieff brons
Pye Engström relieff brons
Pye Engström relieff brons
Pye Engström relieff brons
Pye Engström relieff brons
Pye Engström relieff brons
Pye Engström relieff brons
Pye Engström relieff brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PYE ENGSTRÖM, (född 1928): Relieff, förgylld och patinerad brons, signerad Pye -81, höjd 24x16 cm

823480

2020-10-11