Matgrupp 1920-tal

Matgrupp 1920-tal
Matgrupp 1920-tal
Matgrupp 1920-tal
Matgrupp 1920-tal
Matgrupp 1920-tal
Matgrupp 1920-tal
Matgrupp 1920-tal
Matgrupp 1920-tal
Matgrupp 1920-tal
Matgrupp 1920-tal
Matgrupp 1920-tal
Matgrupp 1920-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATGRUPP, 9 dlr, ek, sex stolar, sitthöjd 45, bordets höjd 73, skiva 140x80, 2 iläggsskivor, bredd vardera 37 cm

Smärre slitage

823481

2020-10-13