Skåp, 1920-tal

Skåp, 1920-tal
Skåp, 1920-tal
Skåp, 1920-tal
Skåp, 1920-tal
Skåp, 1920-tal
Skåp, 1920-tal
Skåp, 1920-tal
Skåp, 1920-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, ek, skuren dekor, höjd 119, 196x47 cm, nycklar medföljer

Smärre slitage

823482

2020-10-13