Tavla Christian Tilemann-Petersen

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTIAN TILEMANN-PETERSEN (1874-1926): Interiör från Gavnø Slott, Danmark, olja på duk, signerad och daterad 1925, ca 43x45cm

823486

2020-10-11