Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, rotting, hyllplan med infälld glasskiva, med flaskställ, höjd ca 72, 85x55 cm
Smärre ytskador, listdel med skada
823519
2020-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här