Tor Refsum akvarell

Tor Refsum akvarell
Tor Refsum akvarell
Tor Refsum akvarell
Tor Refsum akvarell
Tor Refsum akvarell
Tor Refsum akvarell
Tor Refsum akvarell
Tor Refsum akvarell

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

TOR REFSUM (1894-1981) fågelskådning, signerad samt daterad -21, akvarell, 29x21 cm

823526

2020-10-11