Klubbat för:
5 400 SEK
3 000 SEK
STOLAR, 4 ST, J&J Kohn, 1900-talets första hälft, betsat böjrä med genombruten ryggbricka, flätad sits, märkta undertill, rygghöjd ca 87, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage
823530
2020-10-14