Jakob & Josef Kohn stolar 4 st

Klubbat för:

5 400 SEK

3 000 SEK

STOLAR, 4 ST, J&J Kohn, 1900-talets första hälft, betsat böjrä med genombruten ryggbricka, flätad sits, märkta undertill, rygghöjd ca 87, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage

823530

2020-10-14