Stan Wys

Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys
Stan Wys

Klubbat för:

5 400 SEK

4 000 SEK

STANISLAW WYSOCKI (Polen, född 1949): Abstrakt kvinnofigur, patinerad brons, signerad, numrerad och daterad Stan Wys 5/8 2013, stensockel, totalhöjd ca 33 cm

Sockel plakettmärkt

823535

2020-10-26