Bord
2020-10-14
823542
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1900-talets andra hälft, möjligen Karl Andersson och söner, stomme i björk samt toppskiva med masurbjörk, kvadratisk form, höjd ca 70, 70x70 cm
Bruksslitage