Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAKLAMPA, 1940/50-tal, kupa i etsat glas med upphängning i mässing, höjd ca 24 bredd 29 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, slitage

823552

2020-10-14