KERSTIN BUTLER ryamatta Kalmar läns Hemslöjd

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KERSTIN BUTLER, ryamatta, signerad KB KLH, (Kerstin Bulter, Kalmar Läns Hemslöjd, ca 240x180 cm

Bruksslitage

823553

2020-10-20