Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Panorama över Paris med Notre-Dame katedralen, 1800-tal, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 18,5x36 cm
Krackelyr
823567
2020-10-11