Golvlampa i mässing

Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing
Golvlampa i mässing

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1900-tal, Bo Notini, Glössner & Co, typ G1, mässing med kupa i etsat glas, höjd ca 137 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen. mindre nagg

823568

2020-10-14