Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
BÄNK/SKÄNK, bemålad, Kina, 1900-tal, skiva i rottingimitation, beslag i patinerad metall, höjd ca 56, 174x54 cm
Slitage, märken
823571
2020-10-14