Armbandsur
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMBANDSUR, 7 st, bl.a Polhem, Buser Breguet, Elitic militär och Amirex, stål, läder och textil, urtavlornas längd 3,5- 6 cm.
Bruksslitage, repor, ej genomgångna, SAV garanterar ej funktionen.
823586
2020-10-18