Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, bemålat, spegeldörr, höjd 190, 60x119 cm
Senare bemålning, bruksslitage
823588
2020-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här