Klädskåp
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, bemålat, spegeldörr, höjd 190, 60x119 cm
Kuntoraportti
Senare bemålning, bruksslitage
823588
Päivämäärä:
2020-10-11