Åke Nilsson

Åke Nilsson
Åke Nilsson
Åke Nilsson
Åke Nilsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅKE NILSSON, (1935-): landskap, olja på pannå, signerad, bildmått 80x80 cm

Mindre färgbortfall på kanter

823592

2020-10-20