Åke Nilsson

Åke Nilsson
Åke Nilsson
Åke Nilsson
Åke Nilsson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅKE NILSSON, (1935-): fåglar, olja på pannå, signerad, daterad -07 à tergo, bildmått 80x52 cm

Ojämna kanter (sannolikt ursprungliga)

823594

2020-10-20