Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
ÅKE NILSSON, (1935-): "Hönstidning", olja på duk, signerad, bildmått 70x97 cm
Framstår i gott skick
823596
2020-10-20
Gör en kostnadsfri värdering här