Åke Nilsson

Åke Nilsson
Åke Nilsson
Åke Nilsson
Åke Nilsson

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

ÅKE NILSSON, (1935-): "Hönstidning", olja på duk, signerad, bildmått 70x97 cm

Framstår i gott skick

823596

2020-10-20