Klädskåp nyrokoko

Klädskåp nyrokoko
Klädskåp nyrokoko
Klädskåp nyrokoko
Klädskåp nyrokoko
Klädskåp nyrokoko
Klädskåp nyrokoko
Klädskåp nyrokoko
Klädskåp nyrokoko
Klädskåp nyrokoko
Klädskåp nyrokoko
Klädskåp nyrokoko
Klädskåp nyrokoko

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KLÄDSKÅP, valnöt, troligen Frankrike, omkring år 1900, nyrokoko, skuren dekor, fasettslipade glas, höjd ca 253, 138x52 cm

Sprickor, slitage, avslag, lagning, dörrar kärvar, delar till hyllplan saknas

823597

2020-10-14