Bruno Mathsson
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRUNO MATHSSON/ PIET HEIN, ´´Superelips´´, bord, fanérat med masurbjörk, 4 kromade spännben, etikettsmärkt BRUNO MATHSSON INTERNATIONAL MADE IN VÄRNAMO SWEDEN, höjd ca 70, 200x100 cm
Slitage, repor, fanerasvlag
823605
2020-10-14