Ljusstakar, 1800-talets första hälft
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, Restauration, Frankrike, matterad och polerad brännförgylld brons, roulettedekor, bladhölstrade pelare, lösa manschetter, höjd 25 cm
Bruksslitage, ena foten med smärre bucklor
823606
2020-10-25