Wilhelm Kåge, ytterfoder

Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder
Wilhelm Kåge, ytterfoder

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960), ytterfoder, 2 st, flintgods, Gustavsberg, höjd ca 14-19, diameter, 20-25 cm

Mindre skador, med fotringsnagg, beläggningar

823616

2020-10-11