Eskil Nordell olja

Eskil Nordell olja
Eskil Nordell olja
Eskil Nordell olja
Eskil Nordell olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ESKIL NORDELL (1921-2001): "Vårkväll i staden", signerad Nordell, olja på pannå, ca 79x66 cm

Ytslitage

823622

2020-10-14