Erik Olsson pastell

Erik Olsson pastell
Erik Olsson pastell
Erik Olsson pastell
Erik Olsson pastell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK OLSSON (1919-2006): Kustmotiv med blåklockor, signerad och daterad Erik Olsson Sanda -1952, pastell, bildmått ca 37x45 cm

823625

2020-10-14