Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBETJÄNT, svartlackerad metall, trä, 1900-talets andra hälft, höjd 100 cm, STOLAR, 1 par, svartmålad, träspjälor, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage
823633
2020-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här