Ljusstakar, Cigarettask, silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, CIGARETTASK, silver, svenska importstämplar, höjd ljusstakar ca 8 cm, cigarettask ca 8,5x11 cm

Ljusstakar fyllda, gravyr, ljusstakar med bucklor

823669

2020-10-11