Rivjärn

Rivjärn
Rivjärn
Rivjärn
Rivjärn
Rivjärn
Rivjärn
Rivjärn
Rivjärn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIVJÄRN, 3 st, mässing samt metall, omkring 17/1800-talet, längd ca 22-26 cm

Ingår i temaauktionen Allmoge

Smärre åldersrelaterat slitage

823674

2020-10-28