Tema allmoge laggkärl

Tema allmoge laggkärl
Tema allmoge laggkärl
Tema allmoge laggkärl
Tema allmoge laggkärl

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAGGKÄRL, allmoge, 1800-tal, höjd ca 22 cm, diameter 27cm.

Patina bruksslitage

823682

2020-10-14