Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, omkring 1900-talets mitt, oval form, bronserat trä/pastellage, upptill med urna och pioner, ca 98x66 xcm.
bruksslitage och smärre pastellagebortfall
823692
2020-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här