Klubbat för:
4 800 EUR
Utropspris
4 000 EUR
PAUL OSIPOW (född 1939) "röd kvadrat", a tergo signerad samt daterad -91-92, akryl på duk, 120x120 cm
823698
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här